Hogy van jelenleg ez az egyetemeken?

Figyelt kérdés

Nem most érettségiztem, így teljesen idegen nekem a mostani rendszer nem is tudok róla sokat.

Pár kérdésem lenne.

Jelenleg van az államilag támogatott képzésen az a szerződés aláírás?

Mennyi az az idő, amikor még "büntetlenül" félbe lehet szakítani-abbahagyni az adott szakot? (amikor még nem kell visszafizetni semmit)

Ha kötelező az emelt szintű érettségi, akkor jár érte plusz pont, vagy csak akkor, ha elég egy közép szintű és én mégis az emeltet választom?


2018. jún. 24. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos csak az utolsora tudok valaszolni, ha kotelezo az emelt akkor azert csak akkor jar a +50 pont ha a 45% megvan,szerintem akkor is jar erte ha kozepet hirdet ,de neked van emelted belole.
2018. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. jún. 24. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapképzésen tanulsz, fél év, osztatlanon kettő félév után hagyhatod ott a szakot anélkül, hogy fizetned kellene.
2018. jún. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alá kell írni egy szerződést. Szerepel benne, hogy 2 aktív félév alatt teljesítesz 36 kreditet és eléred a TVSZ-ben meghatározott minimum átlagot.
2018. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!