Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztika és szállítmányozási...

Logisztika és szállítmányozási ügyintéző felsőfokú okj vagy szociális munka, közösség szervezés diploma vagy valami nagyon humános diplomai végzettség? Melyikkel járnék jobban?

Figyelt kérdés
(tudom tudom volt már ez a kérdés de arra nem ment válasz) köszönöm szépen előre is

2018. jún. 24. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezeknek a felsőoktatási szakképzéseknek nem túl sok értelmük van, mert 2 évesek, míg a BSc képzések is csak 3 évesek... Ugyanakkor sokkal többet érnek, + még meg is nyílik az MSc lehetősége.

Ha FSZK után kitalálod, hogy mennél MSc-re, akkor előtte még járhatod végig a BSc-t és muszáj végig járnod, max. annyit nyersz, hogy nem kell annyi tárgyat felvenned.


Szóval, bár tudom, hogy nem szerepel a kérdésben, én mégis a logosztikai mérnökit ajánlanám...

2018. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó pénzt akarsz keresni, akkor logisztika, ha fontosabb, hogy embereken segíts, mert úgy érzed, ez a hivatásod, akkor szocmunka.

A "valami nagyon humános diploma" elég sok lehetőséget foglal magában. Mások a lehetőségek ha régészetből, infokönyvtárból vagy anglisztikából szerzel diplomát. A felvin a szakleírásoknal meg lehet nézni, milyen területeken helyezkedtek el a korábban végzettek. (DPR) Alapvetően humán diplomával is lehet jó állást találni - legfeljebb kell még hozzá pár kiegészítő képzés. (Ez lehet OKJ, vagy az intézmeny belső kurzusa.)

2018. jún. 25. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*vagy másoddiploma/mesterképzés (#2 voltam)
2018. jún. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha meg akarsz élni akkor logisztika.


Egyébként bármennyire úgy tűnik, a logisztika nem éppen humán irányvonal.

2018. jún. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésedre válaszoltam :)
2018. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TuttiFruttiHarcos ***** válasza:
A logisztika nagyon keresett szakma.
2018. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!