Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 évesen nem késő elkezdeni...

22 évesen nem késő elkezdeni egy villamosmérnöki szakot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 12:16
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem sosem keso, hajra! Sok sikert neked! :)
2018. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a fa szt késő! csináld még vagy 40 évet úgy is dolgozzol benne!
2018. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Én nagyon azon a véleményen vagyok, hogy nehéz 18 éves korra annyira felnőni, vagy olyan biztos szociális és pénzügyi helyzetben lenni, hogy el tudja valaki dönteni meg el is tudja kezdeni azt tanulni, amit szeretne. És abban is hiszek, ha valaki rosszul dönt, nem kell abba a helyzetbe beleragadni, hanem változtatni kell. Legalábbis velem így volt és egyáltalán nem bántam meg. Amúgy az első egyetemen ahova jártam, mindenki idősebb volt nálam jópár évvel, sokan okj után jöttek, vagy dolgoztak előtte pár évet (az is mérnöki szak volt), és azóta végeztek, és teljesen jól alakult minden nekik. :)
2018. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Estádio de Felchút ***** válasza:

Szopni sosem késő.

Van, aki 40 évesen kezd bele.

Ilyen hozzáállással meg már tartós tejet se vegyél. Minek?

2018. jún. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóth Károlyka válasza:
22 évesen? :) Semmi sem késő!
2018. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!