Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Like-all Kft. Tapasztalatok?

Like-all Kft. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Telefonon kerestek meg, Szegedi székhelyű, két képviselőjük látogatott el hozzánk. Nem találok rólunk online véleményt ami nem az oldalukon van.

2018. jún. 28. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ajánlottak ?
2018. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamu szerintem. Melyik komoly képzőhely "házal"? Illetve honnan tudják a telefonszamokat?


[link]

2022. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utólag kiderült hogy havi 35 ezer lett volna a képzés és mivel aláírtam az úgymond beiratkozási papírokat amit később visszamondtam mert gyanús volt az egész az első havi összeg miatt hetekig hívogattak hogy utaljam el nekik aztán nagy nehezen feladták. (A szerződésben amúgy benne volt hogy 14 napig élhetek a visszamondassal ami meg is történt így nem tartoztam semmivel hiába állították az ellenkezőjét) Azóta sem hallottam felőlük...
2022. júl. 15. 00:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat. Engem most kerestek meg.
2022. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és azt mondták, telefonkönyvből veszik a telefonszámokat. A privát mobilszámomat nem találhatták meg telefonkönyvben.
2022. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Átverés, rendszeresen toroltetik itt a rázós válaszokat, ezért nincs egyik kérdésnél sem elérhető info
2023. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!