Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek egyetemre tanulni,...

Hova menjek egyetemre tanulni, milyen szakra, ha bioinformatikus akarok lenni?

Figyelt kérdés
Bionika szakot nézegettem, de azt olyan sokan leszólják, meg olyanokat mondanak, hogy nem tanítanak rajta igazán jól, alaposan és nincs nagy karrierlehetőség sem a diplomával. Hova érdemes menni? Biológiára? Biofizikára fizikán belül? Vagy informatikát tanuljak biológia minorral? Vagy hogy lenne célszerű?
2018. jún. 29. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár ez egyáltalán nem válasz a kérdésre, de azt tudom, hogy az Állatorvosin dolgozik egy bioinformatikus aki az országban a legkompetensebb a témában. Ha fel tudod kutatni akkor esetleg tanácsot kérhetnél tőle emailben.
2018. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod. Azt hiszem meg is találtam:

[link]

2018. jún. 29. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rá gondoltam. Állatorvosira járok és már többször több előadó is hangoztatta, hogy foglalkozzunk a bioinformatikával csak sajnos nekem magas a téma :D
2018. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha biológusnak mész, akkor itt tudsz szakosodni bioinformatikára (persze miután végigszopattak). Hogy karriert is ebből építs, arra nem sok az esély, DE nem lehetetlen. Egyáltalán nem elvenni akarom a kedved! Nem egy csalódott hallgató beszél, mivel most végzem az MSc-t. Csak sajnos azt látom, hogy sok csoporttársam lemorzsolódott. Sok "oktató" finoman szólva is destruktív a tanulókra nézve, akiknél a motiválatlanság miatt nem sok kohézió van. Illetve "mellékesen" az állam sz@rik a tudósok fejére.

Én azt mondom, hogy ha nagyon elhivatott vagy, akkor jelöld meg. Igazából pont az ilyen érdeklődő, innovatív magatartás lenne jó, mint (gondolom) amilyen a tiéd is.

Szóval sok sikert! ;)

2018. jún. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!