Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne megvalósítani...

Érdemes lenne megvalósítani ezt az egészet? Illetve nem késő még? Vagy esetleg fogjak bele valami másba?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok esti vagy levelező tagozaton szeretnék érettségit szerezni szeptemberben kezdődik a gimnázium. Nos viszont utána mindenféleképp szeretnék továbbtanulni. Amire gondoltam az a NKE Rendészettudományi Kar azon belül Pénzügyi nyomozónak tanulni. Amin még gondolkodtam az színészet azaz színész főiskolán tanulni. Viszont úgy érzem hogy ehhez már az azért eléggé elkéstem . Vannak szakmák munkaterületek amik még érdekelnek mint pl az Ingatlanközvetítő értékbecslő, Légiutas kísérő, vendéglátó üzletvezető, boltvezető kereskedő,

Az a kérdésem hogy melyiket lenne érdemes elkezdenem esetleg az egyetem amit az elején leírtam vagy valami gyors de piacképes OKJ ? Meg a kérdés hogyha OKJ akkor azoknál a képzéseknél is melyiket érdemes ahhoz hogy tényleg akár külföldön vagy itthon de biztos anyagi megélhetésem legyen meg azért előre lépési lehetőség is legyen? Tudom sokan lehurrogtok hogy 24 évesen jutottam el odáig hogy gimnáziumba tanuljak illetve tovább tanuljak. Őszinte leszek ez az én hibám rossz társaságokba keveredtem akkor amikor ezeket a tanulmányokat kellett volna elvégeznem meg családi okok miatt is sajnos egyrészt. Nos véleményeket esetleg tanácsokat kérnék ezzel kapcsolatban .


2018. jún. 30. 21:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!