Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nekem jelenleg 8 altalanos...

Norbi. kérdése:

Nekem jelenleg 8 altalanos iskolai vegzettsegem van, plussz egy okjs targonca vezetoim. A kerdesem a kov lenne. Ezekkel a vegzettsegekkel mehetek erettsegire, ami csak 2 evig tart?

Figyelt kérdés
Vagy csak mitan elvegeztem a 9-10 osztalyt.

2018. júl. 1. 02:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Persze, hogy mehetsz.

Pont erre találták ki amúgy a 2 éves érettségit.

Csak hát inkább azok közt lett menő, akik sorra buknak a középiskolákban és a végén már nincs kedvük az x-ik évet is elkezdeni.

2018. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Minden középsulis évnek

meg kell lenni

2018. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha meglenne a tíz osztályod, akkor

mehetnél két évesre

2018. júl. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet, nincs 2 éves érettségi. Meg kell lennie 9, 10, 11 és 12. évnek egyenként. Engem annó szimpátia hiány miatt bukattak meg és "mérgemben" abba hagytam a sulit.

21 évesen keztem újra. 24 évesen érettségiztem estin.

Közben dolgoztam.


Az igazgatónál lehet érdeklődni, hogy nem e csinálhatnál osztályozó vizsgát mindenből, de ehhez sok tanár kell, úgyhogy ha nem látják rajtad, hogy nagyon nagyon tudsz mindent és nem kedvesek, akkor kizárt, hogy ezt miattad megszervezik...

2018. júl. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Koszonom a valaszokat.

Sajnos en is szembesultem mar vele hogy 2 eves erettsegi 8 altalanossal mar nem letezik.

Ahol lakom ott pedig a kov tanevre nem indul 9-10 osztaly.

Letezhet olyan hogy levelezon leteszem akar egy tavolabbi iskolaban a 9-10 osztalyt?

Es levelezo alatt mit is kell erteni pontosan?

Megkapom a tananyagot es abbol vizsgaznom kell idorol idore.

Tehat engem olyan erdekelne ahova nem kell hetente bejarnom.

Ilyen levelezo letezhet?

Valaszokat elore is koszonom.

2018. júl. 5. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!