Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villamosmérnöki mellett...

Villamosmérnöki mellett elvégezhető levelezőn a földtudományi szak is?

Figyelt kérdés
Vagy olyan nehéz, hogy nem lehetséges mellette még mást is?
2018. júl. 1. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy "közgáz tanfolyam" ahogyan a Duna túlpartján mondják, még esetleg elfér mellette levelezőn, de egy komolyabb szakról ne is álmodozz... nagyon nehéz a BME.
2018. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy engem a földtudományi meg a geofizika érdekelne jobban, de azzal éhenhalni sem lehet...

Viszont azért érdekel a villamosmérnöki is, azzal jól is kereshetnék.

2018. júl. 1. 14:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem tudok hozzászólni, de nincs valami köztes terület? Telekommunikációs mérnök aki távközlési hálózatokat tervez? Tuttira elég föci van ott is...
2018. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most jelentkeztem földtudományra én is. Képzeld meteorológia szakirányra szeretnék menni. Ezzel is éhen lehet halni véleményed szerint ? Mert szerintem ha érdekel, ha megvan benned a kellő elhivatottság, akkor nem éhenhalós szak.

A kérdésre válaszolva nem hiszem, hogy a földtudományit eltudnád végezni másik szak mellett nappalin. Egyedül Szegeden van földtudományi levelezőn. Azt esetleg megpróbálhatod.

2018. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Természetesen levelezőre gondoltam...

Amúgy tisztában vagy vele, hogy legelőször mikor kereshetsz pénzt ezzel és mennyit?

Ha lenne bármilyen szülői támogatás mögöttem, akkor gondolkodás nélkül belevágnék.

De csak PhD után lenne annyi pénzem amiből megélni is lehet, megjegyzem elég alacsony szinten...

2018. júl. 6. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!