Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha belső építész szeretnék...

Ha belső építész szeretnék lenni, de eddig nem tanultam nagyon fizikát és matekot baj? Ha kihagynék egy évet, fel tudnék rá készülni?

Figyelt kérdés

Ez az egyetlen szakma( belső építész/interior designer) ami megfog és ami érdekel, és ezzel szeretnék továbbtanulni..kéttanos gimiből most végeztem, fizika,matek nem volt az erősségem, 3-as lett a matek érettségim, ez nagyon számítana? Mivel nemrég döntöttem el, ezért nem is tudtam beírni a listába( nemzetközi tanulmányokat és pszichológiát írtam be de kihagynék egy évet és külföldre mennék inkább).

Nagyon nem vagyok még benne ebben a témában, de gondolom nem ártana valami rajztanfolyamot is elvégeznem?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. júl. 3. 13:57
 1/3 bodnar edit ***** válasza:

Beütöttem a keresőbe az igényed és azonnal kidobta: Lakberendező iskolák és lakberendező tanfolyamok Magyarországon! Igen kell érettségi, és számolni is kell ha felkered az oldalt, láthatod majd tudni kell tervrajzot készítened, de szerintem nem azonnal! Nos legalább 4 címet láttam! Keresd fel őket és kérdezd meg mire lesz szükséged, mit javasolnak! Ha megfelel, jó tanulást, sok sikert kívánok!


Építészet

Házak, lakások

Tervezők

Okos otthon


Lakberendező iskolák és lakberendező tanfolyamok Magyarországon

2017. 05. 19.


A lakberendező tanfolyamok és a lakberendező képzés iránt töretlen az érdeklődés. Cikkünkben azokat az iskolákat gyűjtöttük össze, ahol OKJ-s képesítést szerezhettek.


Lakberendező tanfolyam


Lakberendező tanfolyamot keresel? Kevés az információd és nem tudod melyiket válaszd? Most összegyűjtöttük neked a legismertebb iskolákat ahol átadhatod magad a tudásnak és ha még tehetséges is vagy, jó eséllyel lehetsz Te is ismert lakberendező!

2018. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lakberendezô szeretnél lenni, menj tanfolyamra. Ha belsôépítész, ahhoz mérnöki szakra kell járni, ráadásul ez csak mesterképzés az alap építész diploma után, ami kemény és a matek-fizika is kell. Esetleg még MOME-n nézd meg.
2018. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 14. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!