Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahhoz hogy alapfokú számításte...

Ahhoz hogy alapfokú számítástechnikai ismeretem legyen milyen tanfolyamot kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
szeretnék pc-s játékokkal játszani,de csak azokkal tudok aminek a telepítője olyan hogy a next next gombot kell nyomni.pl aminek a könytárában kell változtatni az már nem megy.
2018. júl. 3. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik legális programban sem kell a fájlokkal buherálni. Ne lopd a játékokat hanem vedd meg online vagy dobozosan. Online esetén még next-next és sorozatszám-beírás sincs, mert a fiókhoz rendeli a játékot és egyszerre tölt+ telepít a program, ha kész akkor már indítható a játék.
2018. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én már rendszergazdai képesítéssel rendelkezek, szóval az infó alapok mennek, de játék buherálással még nem kellett foglalkoznom

a tört játéknak nincs ismertetője??

pl readme fájl

amúgy ha megveszed valóban semmit nem kell buherálni és jobb a játék is

2018. júl. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ajánlom a BME szeptemberében induló mérnökinformatikus képzését.
2018. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 Abszolút elképzelhető, hogy legálisan letöltött játék helyét kell módosítani. Velem is előfordult, hogy Steames játékot nem tudott az alapból gép által kiválasztott helyre telepíteni, így nekem kellet megváltoztatni a helyét.


Neked meg kérdező, azt tudom ajánlani, hogy használd sokat a gépet, ha valamit nem tudsz gugliz rá és idővel megtanulod. Viszont, ha mindenképp el akarsz végezni tanfolyamot, ajánlom az ECDL-t. Az alapokra megtanít és később munkahelyen is jól jön. Word, levelezés, számítógépes hardver és szoftver alapismerteket is ad.

2018. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!