Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaszövetkezeten keresztüli...

Iskolaszövetkezeten keresztüli foglalkoztatás. Hogy is van?

Figyelt kérdés

Olyanok tapasztalatából szeretnék meríteni, akik jártasak a témában, és dolgoztak már iskolaszövetkezeten keresztül. Mivel a szövetkezet maga (még) nincs specifikálva, ezért általános infóknak örülnék jobban.

Felsőfokú tanulmányokat folytatok mérnöki szakon. Amennyiben iskolaszövetkezeten keresztül helyezkedem el egy cégnél (a folyamatban lévő tanulmányok miatt főállás kilőve), milyen juttatásokra számíthatok? Inkább úgy kérdezem, amennyiben lehetőséget adnak arra, hogy "beszélgessünk" a juttatásokról, milyen célintervallum belövése lenne korrekt, amennyiben bruttó órabérről van szó. Amennyiben számíthat a szakmai tapasztalat, leírnám azt is. Volt egy éves projektmunkám, amit hasonló környezetben végeztem, egyetem mellett. IT területen foglalkoztam szoftverfejlesztéssel, de bizonyos okok miatt, amit most nem írnék le, ott kellett hagyjam a projektet. Ezen kívül tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezem, több programozási, és adatbázis-kezelő nyelvben is jártas vagyok, valamint pár vállalati szoftverrel is (pl SAP) találkoztam már, mind fejlesztési mind használati szinten.

Mivel a heti munkaórák száma nem tisztázott, ezért nem is a havi bér érdekelne, hanem mondjuk egy olyan reális órabér, amiért hasonló területen, végzős mérnökhallgatóként foglalkoztatnának. Ebből mennyit "eszik" meg a szövetkezet, akiken keresztül megyek?



2018. júl. 5. 18:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!