Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek bekerülök 331...

Szerintetek bekerülök 331 ponttal logisztikai mérnökire? Tavaly 333 volt a ponthatár.

Figyelt kérdés
BME

#egyetem #tanulás #érettségi #iskola #BME #diploma #pont #mérnök #Budapesti műszaki és gazdasági egyetem #folyomatmérnök
2018. júl. 8. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
hát elég necces, idén könnyű volt az info-matek emelt és közép is szerintem :S
2018. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hát igen, elég necces, hiszen tavaly előtt is 332 volt, 2015-ben meg 338... Azelőtt 349.

2013-ban volt 320, szóval nekem az kéne, hogy az elmúlt 5 év legalacsonyabb teljesítményét produkálják a diákok, de ez nem valószínű. :/

Főleg, hogy azóta sok minden változott...

2018. júl. 8. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy bekerülsz!!
2018. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 TuttiFruttiHarcos ***** válasza:
Mást nem jelöltél meg?
2018. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed egyébként.
2018. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#1 az emelt matek nem volt könnyű, ne beszélj már baromságokat....
2018. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

már mi nem volt könnyű rajta? az első részben semmi emelt tudás nem kellett, egy átlagos közép tudással könnyen meg lehetett írni asszem 2 v 3 pontot veszítettem, azt is azért, mert nem figyeltem és elszámoltam.

A II. részben a 6os feladat a,b röhejesen egyszerű volt, a c-be bele lehetett bonyolódni, az már tényleg emelt volt ez tény. A 7-es feladatnála valószínűségbe kicsit belebonyolodtam, ott pár pontot veszítettem, ahogy a 8asba is párat. A 9-es meg logikus gondolkodással megoldható volt. Az 5-öst hagytam ki, mert abba belezavarodtam.

Nekem 85% lett, osztályba kb mindenkinek nagyon jól sikerült (matek tagozat), egyik osztálytársam hibátlant írt (jó mondjuk azon én is néztem egyet..).

Szóval szerintem nem volt nehéz, több pontom lett, mint bármelyik előzőnél amit megcsináltam.

Egyébként meg 331 ponthoz egy emelt se kell, két közép duplázásával is megvan 370-380 pont többletpont nélkül is.

2018. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 78% lett, az előző évieket pedig 80-90 körülire írtsm otthon és a suliban. Mindenki, akivel beszéltem azt mondta, hogy nagyon nehéz volt, több internetes portálon is írták, hogy ez kemény volt. Szóval nem volt egyszerű, maximum "feküdtek" neked a feladatok.


Abban viszont igazad van, hogy 331 pontot emelt érettségi nélkül is össze lehet hozni.

2018. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Látod, a gyakori felhasználók szerint sincs igazad, mindenki lepontozta a válaszod. (Én egyébként nem, mert senkit nem pontozok. Se fel, se le.)
2018. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ennyit erről. Ugyan annyi lett az átlag matekból, mint tavaly, de mondogasd csak a hülyeségeidet. Egyáltalán nem volt könnyebb.

2018. júl. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!