Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Esti tagozaton milyen érettség...

Esti tagozaton milyen érettségizni?

Figyelt kérdés
Szeptembertől indul, heti kettő alkalommal lesz tanítás. Azért kérdezem mert van még lehetőségem akár nappalin is tanulni, de már nem sok kedvem van ott kezdeni. Valakinek tapasztalat?

2018. júl. 14. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ;/
2018. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha van anyagi lehetőséged, menj nappalira! Nem mindegy, hogy az anyagot heti 5 napba tanulod, vagy csak 2... amúgy hány éves vagy?
2018. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

Ha van lehetőséged, menj estire!

Nem mindegy, hogy heti 5 napban szívatnak, vagy csak kettőben... - tanulni úgyis otthon fogsz. :)

2018. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Esti tagozaton érettségiztem! Csak javasolni tudom, hogy aki nappali tagozatos tanuló még ő is menjen át esti képzésre. Számos előnye van. Nekem sokkal jobb lett az érettségim is, az esti tagozatnak köszönhetően. A nappalin végzetteké elég gyenge lett, nekem pedig majdnem minden ötös, sőt még emelt németet is tettem, aminek magas lett a pontszáma, így a nyelvvizsgám is megvan. A tanárok csak az érettségi tárgyakra összpontosítanak, sőt magára az érettségire is jobban fel tudnak készíteni. Több idő jut a lényegre!
2018. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi, vicc az egész érettségi, estin végeztem anyum halála miatt, és jó fejek voltak a tanárok, könnyen ment, egy percet nem tudtam tanulni a meló mellett, meg hát kedvem sem volt.
2018. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

Egyetértek a 4-essel és én is csak ajánlani tudom, hogy aki teheti, menjen mindenki estire vagy levelezőre érettségizni, mert sokkal nagyobb esély van jobb eredményre - lévén, hogy otthon több idő jut tényleges tanulásra és nem megy el az idő fszságokra, hanem csak a lényegre!


Nem is értem, mi értelme van a nappalinak, azon kívül, hogy teljesen leszívja a gyerekeket?!


Félre értés ne essék, az esti sem könnyű, mert pl. a matekot is sokkal nagyobb tempóban és nagyobb vonalakban veszik, így otthon többet kell rá egyedül gyakorolni, nem rágják a szájba, de akkor is hlye, aki inkább a nappalis szenvedést választja.


Szóval a célnak megfelel és mellette sokkal több idő jut másra, dolgozni vagy nyelvvizsgákat csinálni ergó később pl. sokkal több ponttal indulni az egyetemi felvételin.


Hajrá!

2018. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
4-essel értek egyet, én is ajánlom az estit, engem azért vettek fel az egyetemre mert estin majdnem kitűnőre érettségiztem, nappalin ez nem ment volna, sokkal könnyebb az esti.
2018. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem rég töltöttem a 18-at. Köszönöm szépen a sok választ, estin fogok kezdeni.
2018. júl. 14. 21:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Tök jó
2018. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!