Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mester utca elsősegély vizsga...

Mester utca elsősegély vizsga jogosítványhoz milyenek?

Figyelt kérdés
Melyik Budapesten a leglazább vizsgahely? Csepelről hallottam h szigoruak

2018. júl. 18. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy a lényeg, utólsónak kell bemenni.
2018. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Mester utcában, akik az adminisztráció részét intézik a vizsgán, kritikán aluli viselkedést produkáltak ma, viszont a vizsgáztató teljesen korrekt volt és normális. Ha látta, hogy a vizsgázó tudja amit kell, akkor nem húzta az időt vele, ha pedig valamit nem tudott a vizsgázó, akkor próbálta rávezetni, de mindenképpen elmondta a végén, mit kell tenni adott helyzetben.
2018. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tehát akkor konkretan nem bukott senki a mester utcán?? Bizonytalan vagyok a babán lévő újra èlesztèsben. Ezt mennyire veszik szigorúan? Nézik hogy mit jelez a baba vagy nem foglalkoznak vele?
2018. júl. 18. 21:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác, aki konkrétan a baba szájába próbált fújni, de a saját ujjai voltak a szájában.. rávezette őt a vizsgáztató, hogy hogyan kell, és sikerült is neki végül rendesen megcsinálnia, és átment ő is. Én nem tudok senkit, aki megbukott volna. Melyik részében vagy bizonytalan? Mi a tanfolyamon addig csináltuk, amíg mindenkinek jól nem ment.
2018. júl. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát az újra èlesztèsben.. tanfolyamon nagyon ciki ez?? Attól félek hogy ott nem fogom tudni és az nagy égés lesz.
2018. júl. 18. 23:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pont az újraélsztést vágtam a legjobban alig vártam bemutassam, de kérdeztek egy bukósiskos motoros eséses vakamit, aztán válaszoltam és annyi volt. Szerintem látta hogy magabiztos vagyok, de amúgyis mindere fölkészültem, meg vanna hivatalos ilyen videóanyagok, csak én nem bírtam a vért és elkapott a hányinger az vége fele és megse néztem...
2018. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De az újra elesztesben attól félek nagyon hogy elvileg nehéz belefujni a levegőt és nehez nyomni a mellkast is.. szerinted könnyű úgy belefujni az orrba vagy szájba hogy szabályos legyen?? Mi a technika?
2018. júl. 18. 23:35
 8/13 anonim válasza:

Én is tegnap voltam a Mester utcában, és az egész nevetségesen könnyű volt. Előttem az is áment aki kb. az alhasnál hajtotta végre a kompressziót meg aki a stabil oldalfektetés lépéseit sem tudta, csak szimplán oldalra fordította.. Örülök persze, hogy nem szívattak, pláne, hogy a jogsi megszerzése amúgy is egy vagyonba kerül. De mindenképp érdemes tisztességesen felkészülni, ki tudja, mikor jöhet jól a való életben. Na meg változhat a vizsgabiztos is, szóval nem szabad félvállról sem venni.

Az újraélesztésről vannak fent youtube-on oktatóvideók, nézd meg azokat.

2018. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok hogy a mester utca laza??? Nekem benne van autós iskolánal az elmeleti csomagban az eü tanfolyam..erre kötelező elmenni ? Nem biztos hogy ráérek. Anélkül is lehet vizsgázni?
2018. júl. 19. 08:10
 10/13 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló akkor azt mdod hogy egyáltalán nem nézik hogy mit reagál vissza az ambu baba? tehát ha nem jol fujom pl és nem lesz jo igazábol akkor is elfogadják?
2018. júl. 19. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!