Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Német-francia fordító-tolmácsk...

Német-francia fordító-tolmácsképzés nincs sehol? Mindenhol csak angol+német/franciát látok.

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ELTE. Debrecen. Csomó helyen szabad párosítás van....
2018. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az ELTÉ-n nincs szabad párosítás. Nekem olyan kéne, hogy első idegen nyelv: német, második idegen nyelv: francia.


Specializációk:


Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: francia)

Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: holland)

Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: német)

Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: francia; második választott idegen nyelv: angol)

Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: német; második választott idegen nyelv: angol)

Fordítói szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: német; második választott idegen nyelv: holland)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: francia)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: holland)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: angol; második választott idegen nyelv: német)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: francia; második választott idegen nyelv: angol)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: német; második választott idegen nyelv: angol)

Tolmács szakirány (anyanyelv: magyar; első választott idegen nyelv: német; második választott idegen nyelv: holland)

2018. júl. 29. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Mesterszak kell, vagy szakirányú továbbképzés???
2018. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A BME-n is szabad párosítás van.
2018. júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Debrecenben találtam, de ott meg nincs levelező, és Debrecen nekem nagyon messze is van :( Köszönöm azért a választ.
2018. júl. 29. 20:09
 6/8 A kérdező kommentje:
Mesterszakot keresek, de nem most szeretném elkezdeni, hanem majd pár évvel később,és levelezőn. A BME-t néztem, az nagyon drága, de lehet, hogy azt fogom választani.
2018. júl. 29. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Mesterszak szabd kombinációban Debrecenben van. Egyébként szerintem nem éri meg. Elkezdtem, de annyira nem tanultunk semmit, hogy eluntam.

Esetleg a Pázmányt fel lehet még hívni megkérdezni, mert kb. a fele se igaz annak, ami a honlapokra ki van írva. Nekem mindig hosszas telefonálgatások után derült ki, valójában mi van, meg mi nincs.

2018. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!