Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ez miért nem jut senkinek sem...

Ez miért nem jut senkinek sem az eszébe?

Figyelt kérdés
Amikor érettségi előtt alva, semmi motiváció, a nem tudom hány tétel előtted. Rengeteg. Fekete fehéren papiron. Valakinek könnyen megy, másnak egyáltalán nem. Az ilyen magyar és történelmi tételeket meg kéne animálni. Egy jó pofa kis animációs film. Szerintem egyből megjegyezné az ember. Könyebben marad fejben és érthetik meg.

2018. júl. 29. 13:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Én például képregényt rajzoltam egyes tételből és úgy könnyebb volt .
2018. júl. 29. 13:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tanulás közben csak animációkat gyártani jut idő.
2018. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Töriből vannak ilyenek
2018. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Zanza tv in a nutshell...


Amúgy nekem sosem jött be ez a hallgatósdi/nézősdi. Csak úgy tudtam tanulni, ha elolvastam és kiemelgettem...

2018. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldenél egy példát az általad készített képregényből, hogy hogy kell elképzelni? Köszi!!!
2018. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat en is rajzolgattam meg csomo szint hasznaltam es hasznalok is tanulashoz.

A kepregeny az en rajztudasommal bena lenne.:D meg idoigenyes nagyon.

Inkabb probalok mindent kotni valamihez, magyarbol megkertem valakit hogy kepzelje magat pl.Ady helyebe es meseljen az eleterol mintha most ismerkednenk.:D

Meg atirtam eletrajzokat hetkoznapibbra, hogy ne a tanulast lassam benne.

Toribol nehany helyen el is jatszak a csatakat, en dokumentumfilmekt neztem meg cimszavakbol csinaltam gondolatterkepet hogy ki kit tamadott meg miert stb.

Sok lehetoseg van, de ehhez vizualis tipusnak kell lenni, hidd el valaki a fekete-feher szoveget vigan megtanulja, valakinek meg csak egy tollra van szuksege hogy alahuzza a lenyeget.

2018. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki máshogyan tanul. Valakinek az segít a legjobban, ha hallgatja az anyagot pl. volt egy osztálytársam, aki már az órán is csomót megjegyzett belőle, majd otthon is úgy gyakorolt, hogy felmondta magának hangrögzítőre és azt hallgatta. Valakinek az segít, ha kihúzogatja színekkel, mindent bejelöl, ábrákat, képeket rajzol stb. Nekem soha nem működött semmi ilyesmi, szimplán úgy tanultam a legegyszerűbben, ha írtam magamnak egy jó vázlatot és azt olvastam, majd felmondtam magamnak.


A másik dolog pedig tényleg az, hogy nem mindig van idő ilyenekre és hasznosabb, ha ténylegesen tanulsz, nem pedig csak a felkészüléssel pl. rajzolgatás stb. foglalkozol.

2018. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs képi fantáziám, tehát kb belehalnék, ha így kellene tanulnom.
2018. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!