Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen a regisztrációs...

Egyetemen a regisztrációs héten minden egyes programon ott kell lenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokan úgy vannak vele, hogy ez is része az egyetemi érzetnek stb..., de nincs kedvem értelmetlenűl fél napokat eltölteni a regisztrációs héten.


Van kb 2-3 program egész héten, ami érdekel meg egy 0. zh ami gondolom kötelező, de olyan sport eseményre elmenni ahol "Kiderül ki a legerősebb" nincs kedvem, inkább lemegyek a konditerembe vagy csinálok valamilyen más értelmes dolgot.


Tudom, hogy ezeken a programokon sokat dolgoznak az egyetemen és egymás megismerése a cél, de hogy őszinte legyek nagyon senkivel sincs kedvem jó pofizni, ha meg találok valakit akivel egy hullámhosszon mozgok úgy is jóban leszek vele.


Mennyire nézik a jelenlétet? Ha megjelenek a nap közepén egy programra majd ahogy annak vége van eltünök szólnak érte vagy bármiféle bajba keveredhetek?



2018. aug. 1. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell
2018. aug. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt emberek vagytok (a szerzvezők is), senkit se érdekel, hogy név szerint ki van ott és ki nincs. Ha valaki skippeli a 0. zh-t az se érdekelne senkit (az már más kérdés, hogy annak következménye is lenne).
2018. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én anno elmentem beiratkozni, utána haza, pár nap múlva a félévkezdés előtti nap pedig a hivatalos megnyitóra, ami elméletileg kötelező volt (eskütétel miatt), gyakorlatilag nem volt semmiféle jelenlét ellenőrzés, csak pár nappal később kellett aláírni, hogy jelen voltál. Nincs következménye, ha nem mész el a gólyás phaszságokra, én is úgy voltam vele, hogy az addigi iskoláimban pont eleget aláztak és utasítgattak "vicc" címszóval, felnőttként bőven nincs szükségem ilyesmire a továbbiakban.
2018. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A regisztráción legyél ott ha elsőéves leszel. A többi nem lényeges amiatt nem fog hátrány érni.
2018. aug. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!