Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi van akkor ha felvettek...

Mi van akkor ha felvettek főikolára de pótfelvételin is jelentkezek más helyre?

Figyelt kérdés
ahova pedig eredetileg felvettek nem megyek el beiratkozni és kész. kidobja a rendszer pótfelvételi jelentkezéskor vagy jelentkezések zárásakor hogy van érvényes felvételim erre a felvételi időszakra?
2018. aug. 6. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha az egyik beiratkozást kihagyod, akkor annyi.

Én úgy pótfelvételiztem tavaly egy szakra hogy ugyanazon az egyetemen már egy éve volt aktív jogviszonyom, hívott a TO-s néni, hogy akkor most melyikre szeretnék menni :)

2018. aug. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen úgy okés, úgy lehet


viszont most felvettek egy helyre de inkább máshova mennék pótjelentkezésben, elméletileg nem jelentkezhetek


csak beugortt most mint ötlet, hogy mi van ha mégis, kiszúrja a számítógépes rendszer? hátha van itt bennfentes :)

2018. aug. 7. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni. Eleve a pótfelvételi felületén megkérdezi, hogy mi igaz rád: nem vettek fel sehova vagy nem jelentkeztél sehova az idei felvételi eljárásban. Végülis hazudhatsz, de szerintem nem fogod tudni hitelesíteni a felvételidet, mert benne vagy a rendszerben, ami látja, hogy felvétel nyertél idén valahova. Ha mégis tudod hitelesíteni, akkor a besorolási határozatodban biztos lehetsz benne, hogy benne lesz, hogy miért nem kezdheted meg a tanulmányaidat a pótfelvételis szakon, hiába vannak meg a pontjait akár.
2018. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nem jelentkezhetsz, ha felvettek valahova

2. lejárt 32 perce a pótfelvételi jelentkezés

2018. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó! Meghosszabbították 7.-ig, tehát ma éjfélig lehet leadni a jelentkezéseket, de ez nem változtat azon, amit írtál.
2018. aug. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

meghosszabbították


CSAK NEKEM! ;)


hogy 24 órát mérgelődjek még :(


:D

2018. aug. 7. 01:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, ha elég pontod lett valamelyik szakra, akkor nem jelentkezhetsz pótra, nem érted?..
2018. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

de értem!!!! azért mondom hogy mérgelődhetek a dolgon!!! de nem tehetek semmit! azért mérgelődöm! mert különben nem mérgelődnék hanem jelentkeznék...


nem érted?!?


na mindegy, jóccakát! :D

2018. aug. 7. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!