Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valakinek van tapasztalat a...

Szabina555 kérdése:

Valakinek van tapasztalat a Webler Oktatóközponttal?

Figyelt kérdés
Főleg a webdesigner tanfolyam érdekelne, hogy mennyire elegendő az amit szakmailag nyújtanak. A többi képzéshez képest meglehetősen kevesebb idő alatt ígéri ugyanazt, és ez gyanús, de fb-n jó értékeléseket láttam.

2018. aug. 9. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Programozásra járt oda ismerősöm, elmondása szerint azóta sem tud semmit sem, ezért tovább ment máshová tanulni. Webdesigner ismerősöm nincs, így lehet, hogy a kritika azt a tanfolyami részt nem érinti. Nem tudom.
2018. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszi a véleményt, figyelembe veszem!

hátha más is reagál még :)

2018. aug. 9. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:

én is programozást tanultam náluk, megerősítem amit az első írt


a webdesigner az talán könnyebb terület bár szerintem nincs rájuk kimondott kereslet legfeljebb egy full-stack webfejlesztőnek jó kiegészítésként, nem tudom mi vele a célod


amúgy ezek "gyorstalpaló" a tanfolyamok - sulitól függetelnül - leginkább a sulinak hasznosak $$$ :D

2018. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi neked is a választ.

igen, pont ezért nem tudom hogy tényleg hasznos-e, mert lényegesen kevesebb idő a tanfolyam, mint más iskolákban.


szerintem van kereslet webdesignerre, persze nem itthon. elsősorban freelancerként szeretném űzni ezt a dolgot, és ilyen oldalakon sok webdesigner munkalehetőségek vannak. plusz szerintem ez egy jó alap elindulni az úton, később továbbképezném magam, ha bejön, de addig szeretném valami egyszerűbbel kezdeni.

2018. aug. 10. 09:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

programozni járok oda én is. programozni senki nem fog megtanítani, nincs olyan képzés egyetemen sem, ami megtanít.


a programnyelvet megtanítják mindenhol, itt is, ráadásul jól, de azt nem, hogy hogyan gondolkozz, így nagyon sokan elvéreznek, elveszítik a fonalat, nem készülnek, vagy nincs meg hozzá a kellő gondolkodásuk, és a tanfolyamot szidják.


elragadtatva én sem vagyok tőle, de tudtam, hogy mit vállalok, célnak tökéletesen megfelel.

2018. aug. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan sulit, ahol nem csak odahányják eléd az anyagot (programozás), hogy nesze tanuld meg, hanem tényleg törődnek azzal, hogy sikerüljön megértened és átállnod erre a gondolkodásra. Ritka az ilyen.
2018. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
feladatmegoldás, önálló munka, majd közös gondolkodás itt is megvan. de programozni akkor sem az iskolában tanul meg az ember, hanem akkor, ha leül programozni.
2018. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, tisztában vagyok vele hogy sok gyakorlás és tanulás kell otthon is, de szükségem van egy mankora az elindashoz és ehhez ilyesmi tanfolyam kell, csak ha már beiratkozom egyre, legyen jó.
2018. aug. 19. 23:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is negatív. Junior Frontend fejlesztő tanfolyamukat 1 hónapja fejeztem be. Az összes modulzáró sikerült, de nem küldenek tanúsítvány mivel még 4 darab önálló feldolgozásra szolgáló modult teljesíteni kellene náluk. A modulokat 1 hónap alatt nem tudták kiküldeni. Nagy vizsga pedig csak az IKK-nál van, ahol 2021.08.05-én volt utoljára vizsga. Nem ajánlom senkinek sem, csak ha van több mint fél millió forintja feleslegesen az ablakon kidobni.
2022. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, végül megkaptad a tanúsítványt, vagy azóta is vársz?
2022. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!