Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon hol találhatók...

Magyarországon hol találhatók olyan iskolák, ahol szobafestőnek lehet tanulni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
szakmunkásképző Minden nagyobb városban találsz
2010. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Hú vazze. Ha ezt neked tanulnod kell, akkor inkább húzd le magad a WCn. Vagy menj el egy suliba, ahol megtanítják, hogy hogy kell magad lehúzni a WCn.
2010. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

19:32

Azért megnézném, hogy te hogy festenéd ki a saját szobádat, ha nem is tanultad a szakmát. Egyáltalán nem olyan könnyű az! Ezt tapasztalatból mondom, a saját szobámat 4 napon keresztül csináltam (hozzá nem értőként). Bár fizikai munka, de nem mindegy, hogy milyen lesz... Foltos lesz-e?


Amióta én megszenvedtem a saját szobámmal, igenis tisztelem a szobafestőket, mert nem könnyű a szakmájuk!

2010. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
épp eza baj az emberekkel hogy mindenki csak a szellemi munkásokat becsüli és ezért van hiány a szakmunkásokból, pedig rájuk is nagy szükségünk van!
2010. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Én festettem a szobámat. 1 napom ráment, de tökéletes lett. Tisztelem én a szakmunkásokat, de nehogymár a festést is tanulni kelljen.
2010. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd hogy a festő szakma csak festegetésből áll, az csak a "nyakkendős" munka.

Kíváncsi lennék hogy glettelnél, sztem még nem is tudnád bekeverni, lehet hogy csomós is lenne. Kíváncsi lennék hogy javítanád le a falon a repedéseket, hogy állnál neki egy olyan ablak lemázolásához amin az előző réteg csúnyán kirepedezett vagy egy része le is jött.

Megnézném hogy raknál fel pár méter stukkót, bordűrt, hogy tapétáznál.

És ezt mind mennyi idő alatt csinálnád meg.

Gondolom még azt se sűrűn láttad hogy hogyan húzzák a nemesvakolatot, mit kell csinálni előtte a homlokzattal.

Nem olyan egyszerű mint ahogy gondoljátok. Én szobafestőnek tanulok úgyhogy tudom miről beszélek.


Amúgy szakképző iskolákban lehet tanulni szobafestőnek, a legtöbb nagyvárosban van ilyen iskola.

2010. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!