Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdasági BSc diploma után...

Gazdasági BSc diploma után melyik irányba érdemes specializálódni?

Figyelt kérdés

Idén végzem a 3. évet az egyetemen, vállalati gazdaságtan és menedzsment szakon.


Eleinte nem hittem volna, hogy érdekelhet, de nagyon megfogott a dolog. Maga a szak, amit tanulok, illetve hogy tanulok :D Tiszta élvezet. Bár jól láthatóan ez csak alapot ad, specializálódni muszáj lesz.


A diploma után mindenképp folytatom tovább, de még nem rajzolódott ki bennem pontosan, hogy merre, milyen irányba.


Ezek lennének a verziók:


1 - pénzügy MSc -> BGE


2 - Számvitel MSc -> BGE


3 - Logisztika BSc + MSc -> Széchenyi Győr


4 - Szeretem a matekot meg az infót, de a fizika illetve kémia középsuli 2. éve óta nincs, plusz soha nem is érdekeltek, nem tanultam ezeket. Érdekel a járműipar, simán eltudnám magam képzelni benne. Győrtől 20 km-re lakom, ezért szemeltem ki a Széchenyi I. Egyetem Audi Hungária karán a járműmérnökit (és a logisztikai mérnököt ugye). Szerintem rohadt mód élvezném, de nincs rálátásom, hogy mi az a fizika és kémia mennyiség, amit ott kérnek (járműmérnöki). Nem tudom, hogy feltudnám-e venni a fonalat ezen a téren az adott időkorlát alatt, mivel rég tanultam (meg hát akkor sem tanultam ezeket).


És ha már Audi, ott is dolgoznék szívesen valami finom kis pozícióban. Nagybátyám ott melózik 10 éve (igaz hogy szerelő), ő is csábít, hogy diploma után ott helyezkedjek el, mert a lehetőségek tárháza szerinte.


Olyan szinten vagyok tanácstalan, hogy az már beteges.


Jöhet tanács, oltás, mindent elolvasok. Előre is köszi a válaszokat! :)


22F


2018. aug. 23. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a probléma, hogy ilyen szakon nem végezhettél, mert nincsen ilyen szak.
2018. aug. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem nézz utána jobban... mert van -,-
2018. aug. 24. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!