Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Önköltséges Orvosi egyetemen...

Önköltséges Orvosi egyetemen miért 460 volt idén a határ?

Figyelt kérdés

Hogy jött ki ez a 460 pont? Pár éve Index cikken azt írták, hogy az önköltséges orvosi azért magasabb, mert:


"ennyit ért el a legkisebb pontszámú felvett diák."


Na már most 460 ponthoz két 90%-os emelt kell bioszból és kémiából, előbb néztem meg felvi pontkalkulátorral. Létezik, hogy az a pár ember aki önköltségesen jelölte meg az orvosit azok valóban 90%-os emelt kémia és biológia érettségivel jelentkeztek oda?


2018. aug. 24. 16:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom pontosan, mert már van egy Bsc és egy Msc. diplomám, a Bsc.-t fizetősön kezdtem és folytattam jó pár félévig, majd átsoroltak, az Msc-t teljes egészében államin jártam, de az csak 2 év volt.


Erre én is gondoltam, hogy ha legalább egy állami félévem maradt, akkor jelentkezek államira, aztán fél év múlva meg max átraknak fizetősre.


Azt nem tudod/tudjátok, hogy hol lehet megtudni mennyi állami félévem maradt?

2018. aug. 25. 10:47
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem maradt. Csak egy diploma megszerzése van ingyen.
2018. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az már nem igaz, amit az utolsó ír.


A FIR rendszerében lehet megnézni ezeket az adatokat (ha éppen működik), Ügyfélkapu kell hozzá: [link]

2018. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!