Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri villanyszerelőnek tanulni?

Megéri villanyszerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés
2018. aug. 25. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj végülis ez mindig is keresett szakma lesz gondolj bele már mindenhol van áram szóval munkad valószínűleg lesz.

Meggazdagodni valószínűleg nem fogsz vele de szerintem nem olyan rossz a fizu :D

2018. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg! De ezt is csinálni kell úgy mint a többi szakmát, tehát dolgozni kell... Ha nem szereted vagy nem fogod szeretni amit csinálsz az probléma. Van olyan kollégám aki havonta megkeresi a 200-300 nettót mint alkalmazott, de vállalkozóként az 1 milla sem ritka. Csináltam sokáig tehát tudom, ettől többet is kereshetsz ha szereted a kihívást és van benned annyi akkor külföld pl. németország. De, ott is dolgozni kell a szakmai rutin meg alap, ahogy a német nyelv is, vállalkozás indítása sem lehetetlen.
2018. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha olyan fizikumod van és még fiatal vagy. Mellette kell még valami más is mert 50-60évesen csak nem fogsz létrázni és vésni, meg bármikor történhet bármi(baleset stb ami miatt lerokkansz) és utána az állami cégeknél minimálbérért vagy afelett egy kicsivel dolgozni már nem olyan jó buli. (tapasztalat.)
2018. aug. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!