Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vélemény a Budapesti Metropoli...

Vélemény a Budapesti Metropolitan Egyetemről?

Figyelt kérdés

1. Televíziós műsorkészítőnek szeretnék menni. Mennyi az esélyem, milyen a felhozatal úgy általában?

2. Mit értenek azalatt, hogy esszéírás, vetítés, tesztírás??

3. Maga az egyetem légköréről mi a véleményetek?

Köszönöm ha valaki válaszolni fog! :)


2018. aug. 26. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy főiskolából átnevezett kamuegyetem, valójában a kommunikációs főiskola.


A hangulat kellemes, a követelmények nem számottevőek.


Esszéírás, ha otthon készíted a beadandó feladatot. Tesztírás, ha zárthelyi dolgozatról van szó.

2018. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 te hova jársz?
2018. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja jó, szóval n+1-edik megkeseredett autista mérnök vagy szakmunkás
2018. aug. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyetemet most kezdtem, így kb 1 hetes tapasztalatom van.


1: Maga az egyetem nagyon jó. (Eddig). A tanárok segítőkészek. Sokat dolgoztok csapatban, és baromi gyakorlatias az egész oktatás.


2: Az esszéírás egy levetített videó alapján fog menni. A video fent van a yt-n, eléggé elvont az egész, nem jut eszembe a neve, de itt a gyiken valaki már megtalálta. :D Nekem is ua-t vetítették le. Az esszéírásban kb fél oldalon a videó lényegéről kell írni, másik fél oldalról pedig azt, hogy hogyan készítették el.


Tesztírás az műveltségi tesztet jelent, arra nem lehet készülni. Idén olyan kérdések voltak, hogy az alábbi 3 író közül ki született a leghamarabb? És olyanokat soroltak fel, akiket középiskolában egyáltalán nem tanultál.


Vagy nevezzen meg 3 magyar, Nobel díjas természettudóst.


De voltak kérdések, hogy mikor küldték el az első e-mailt, mit jelent a "camera obstacura" (vagy mi) kifejezés, hol terjed a hang a leggyorsabban, melyik az alábbi 3 közül a vektorgrafikus program....


Erre nem lehet készülni.



3: Az egyetem nagyon modern és klassz hely. Minden működik, aminek működnie kell. Gyakorlatias oktatás, segítőkész tanárok, sok nemzetközi diák, sok lehetőség külföldre, de Mo-n is vannak jó partnereik. Pl az origó filmstúdió, ahol több nagyobb filmet is forgattak.


A kém (2015)

A kém aki dobott engem (2018)

és még sok más filmet.


Én Media Designon vagyok, és nekem eddig ezek a tapasztalataim.

2018. szept. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!