Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelező mellett mit lehet...

Levelező mellett mit lehet dolgozni az első évben, csak érettségivel?

Figyelt kérdés

Diákmunka kilőve, hiszen oda nappalisokat keresnek...

Gyarba nem szívesen mennék, mert az meg a tanulás rovására menne.


Az első év után már talán lehet gyakornoki állást találni, na de addig mi legyen?


2018. szept. 3. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szinte akármi. Bolti eladó, kukás, utcaseprő, postás, stb. Mondjuk javarészt ezek rendes állások, vagyis már a jelentkezéskor illik tisztázni hogy nem feltétlen tervezel hosszú távon ottmaradni.

Egyébként szerintem diákmunka is jó lehet. Én Meló-Diáknál voltam, fél évig 12-ben, majd még 1 évig úgy hogy már nem jártam iskolába. De mikor regisztráltam náluk akkor se kellett semmi olyan adatot megadnom, hogy hova járok iskolába.

2018. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bolti eladó, kukás, postás, ezek egyikéhez sem elég az érettségi.

Mondjuk az utcaseprőt azt nem tudom...


"Mondjuk javarészt ezek rendes állások, vagyis már a jelentkezéskor illik tisztázni hogy nem feltétlen tervezel hosszú távon ottmaradni." :D És szerinted akkor fel is vesznek? Ráadásul ezeknél pénteken, esetleg szombaton is kell dolgozni, ami ugye levelező mellett nem lehetséges.


"Egyébként szerintem diákmunka is jó lehet. Én Meló-Diáknál voltam"


Köszi, majd megnézem. Azt hittem az EUdiák az egyetlen ilyen dolog...

2018. szept. 3. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!