Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek 21 évesen még nem...

Szerintetek 21 évesen még nem késő visszaülni tanulni?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt érettségiztem aztán letettem egy okj, tanfolyamot majd fél évet dolgoztam egy gyárban, aztán felmondtam.. most pedig nem találom a helyem, úgy érzem rossz szakmát is választottam, az érettségi pedig nem nagyon ér semmit.. Most azon gondolkodom leteszek egy olyan szakmát amit végre tudom ,hogy tényleg érdekel.. mert eddig megmondom őszintén lesz*rtam az iskolát.. most úgy érzem már megkomolyodtam és tudom mit akarok csinálni.. szerintetek így 21 évesen még nem késő kitanulni egy szakmát 2 éves esti tagozaton? A másik kérdésem, hogy ugy egy fél éves tanfolyamot tettem le pénzért ami okj végzettséget adott.. ettől még ingyenes lenne nekem a rendes iskolai képzés?
2018. szept. 3. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát az OKJ-t és a középsulis szakmát érintő pénzügyi kérdésekben sajnos nem tudok segíteni, de abban biztos vagyok, hogy 21 évesen még egyáltalán nem késő. Azért érezheted furának, mert ugye a középsulisokhoz képest már idősebb vagy, de estin eleve idősebbek járnak, nem fogsz kilógni a sorból! Estin vannak sokkal idősebbek is. Az a lényeg, hogy tanulj, amíg megteheted! Örülök, hogy megjött a kedved a tanuláshoz. :)
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jelenleg 21 éves vagyok és a 2. okjm kezdem el tanulni. Minnél több annál jobb. 25 éves korig lazán képezheted magad utána azért lassan kezdj el melózni szerintem. Mármint én kb így tervezem. Közben még le szeretnék rakni egy középfokú angolt és egy jogosítványt. Ha nagyon nem jönnek majd össze a dolgok egy targonca jogsit is.
2018. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!