Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csinál, mivel foglalkozik...

Mit csinál, mivel foglalkozik egy magasépítő technikus?

Figyelt kérdés

Mármint.

Építőmérnök szeretnék lenni, de olyan gimibe akarok jelentkezni, ami ad egy érettségit,és egy szakmát is.

A képzés akkor legyen 5 év.+az egyetem ....

És a magasépítő technikus, ugye nem mászik, nem ő épít, hanem ő csak tervez? Ugye?

Azért kérdezem, mert tériszonyom van.



2018. szept. 5. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tériszonyod van, ez nem jó választás. Még ha tervezőirodában dolgozol, akkor is szükség van "mászás"-ra, helyszíni méretfelvétel esetén. Én kivitelezőknél dolgoztam, de gyakran kijöttek a tervezők a helyszínre, és megmászták az állványokat. Már a középiskolában, később pedig az egyetemi gyakorlaton szembesülnöd kell ezzel. Sajnálom.
2018. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És milyen magasak az állványok?

Padra nem merek felmenni.

2018. szept. 5. 16:33
 3/4 A kérdező kommentje:

De, ha biztosítva van, akkor fel merek menni , de ha csak neki van támasztva a létra, akkor nem.

Biztosított létrás az állvány??

2018. szept. 5. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az állvány biztosított létrás, de vannak olyan helyek, ahol pallón vagy ún. tyúklétrán kell közlekedni (épületen belül). Szóval nem egy kényelmes munka, és elég koszos is. Az állványnál meg képzeld el, milyen pl. egy beállványozott templomtoronyra felmenni. Régen volt tervezőirodában olyan munka, amihez nem kellett terepre menni, de a számítógépek korában már nincs rá szükség. Egyébként is az csak kuli munka volt, nem a mérnökök végezték. A tervezéshez elkerülhetetlen a terepmunka.
2018. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!