Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Agrármérnöknek tanulni?...

Agrármérnöknek tanulni? Megéri? Mi az amit jó lehet róla előre tudni,?

Figyelt kérdés
SZIE-n szeretnék majd tovább tanulni, igazából ismerem a szakmát szóval nem az érdekel hogy mit csinál, inkább személyes tapasztalatokra volnék kíváncs. Pl egyetem,munkaerőliaci lehetőségek

2018. szept. 6. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán megéri, ha már most van kilátásban jó megélhetést biztosító munkahely ( pl. családi gazdaság , protekciós állás mg. cégeknél, hivatalban ) egyéb esetben idő- és pénzpocsékolás.
2018. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Durva azért, mármint itt gyakorin szinte csak ezt olvasom hogy semmit nem ér
2018. szept. 7. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mérnöki területen a gép, villamos, jármű, IT ipar ami fut ésjól fizet. A többi erősen kérdéses fizetés és karrier szempontjából.

Vannak kevésbé rosszak meg totál rosszak is sajnos.

2018. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sokat érhet, ha van tényleg van föld, állat otthon. Egyébként nehéz az elhelyezkedés és a tanulás is ha ezek nincsenek. Én SZIE-n vagyok harmadéves agrármérnök, de van otthon gazdaságunk, azok az évfolyamtársaim akiknek nincs, ő nekik jóval nehezebb ezt látom, de köztük is van aki ügyes és kutatásokban veszt részt. Tehát ha érdekel érdemes lehet belevágni, mert nem tudhatod, hogy hol kötsz ki vele! ;)
2018. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha érdekel érdemes belevágni főleg, hogy egyre kevesebben jelentkeznek erre a szakra. Én most végeztem el az agrármérnökit és nálunk volt több ember is, aki már a szakmai gyakorlati helyén kapott állást és azóta is ott dolgoznak, pedig nincs földjük otthon.
2018. dec. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!