Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyek a legerosebb iskolák...

Melyek a legerosebb iskolák Nyíregyházán?

Figyelt kérdés

Most vagyok 8.os, igaz 7. Evvegen 3.7es átlagos volt, viszont elég ha odafigyelek oran és tudom az anyagot, és mostmar nem fogom ellebecolni, írok egy jó központi, és 4.7es átlagom lesz legalább.

Innentol jön igazából a lényeg...


Gondolkoztam szakgimnaziumba illetve gimibe is.

Fontos lenne a nyelv is mivel külföldön helyezkednek el.

Felsofoku angol meg 2 középfokú lenne a legidealisabb.

Egyetemre igyis úgyis megyek de egy szakma azért mégse gond, a sipkayba gondolkoztam eddig kettannyelvu szakra kereskedelmi marketingre.

Tudtommal ez a legerosebb szakgimnazium nyiregyen.

Gimihez hozzafuzni valom:

Human egyáltalán nem fekszik, magyart ki nem állhatom. Reál tantárgyak jól mennek, én vagyok matekból legjobb az évfolyamon, földrajz a kedvencem, kémia és fizika annyira nem fekszik, de ez valószínűleg a tanár miatt van.


Szoval a segítségeteket kérném, hogy mely iskolák lennének a legmegfelelobbek számomra.


2018. szept. 7. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ki hagytam... Koliba mennek és jó lenne, hogyha nem sznob anyuci apuci gyerekekkel lennék osszezarva 4 évig, szóval a közösség is nagyon fontos :)
2018. szept. 7. 00:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Kihagytam* fránya autocorrect
2018. szept. 7. 00:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha jó szakközépbe akarsz menni, ne a Sipkayt válaszd, ott csak elkallódnál a többi között. Jelentkezz a Széchenyibe, az sokkal erősebb suli. Ajánlom a közgazdasági szakot.

Ha gimiben gondolkozol, az nehezebb döntés, mert mindegyik gimiben mást erőltetnek. Krúdyban igazán reál beállítottságúnak kell lenned, a Vasváriban találsz sokféle szakot, nyelvtől kezdve, tesin át (azt kerüld el!!!) a természettudományokig, Kölcseyben meg Zrínyiben meg ugye szintén nyelvtagozatok vannak. Az Eötvöst, Kossuthot, Szent Imrét annyira nem ismerem, de ha gondolod nézz utána, bár az utóbbi 2 egyházi.

2018. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A legerősebb gimi egyèrtelműen a Krúdy ,ès nem várják el hogy reál beállítottságú legyèl, mivel ott az általános ès a kèmia biosz szak, szerintem ha mèg magad sem tudod mit csinálj, akkor tökèletes választás a Krúdy általános , a tanárok rendkívűl jók a közössèg eszmèletlen , egyedül a nèmet nyelvoktatás nem az igazi( èn nyelvvizsgával mentem a zelkből ès vègig röhögöm a nèmet órát), de a földrajz, ami neked számít, az kegyetlenül jó ott, illetve a többi tanár is jó, de földrajz ès a töri briliáns.

Csak egy bökkenő van hogy kiábrándítsalak az álom világból, 3.7 és átlagból nem lesz jó központi ès 4.7 es átlag mivel leginkább a 6.os 7.es anyagra èpül az egèsz,hidd el tudom mert tavaly èn is vègigcsinaltam ezt , ha vèletlenül zelkes vagy akkor üdvözlöm Klaudiát!

2018. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Direkt nem írtam véleményt egyetlen suliról sem, mert úgyis oda mész, ami tetszik. Semmi nem lehetetlen, olyat is ismerek, aki néhány évvel ezelőtt 49 ponttal került be a Krúdyba.

Szóval szerintem az alapján válogass, ami érdekel.

2018. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy hova mész amit most tervezel az majd úgyis elvész és nem lesz meg, elkezdesz majd inni,drogozni mint mindenki más és még a középsulit se fogod befejezni
2018. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!