ELTE TÁTK, VAGY BGE KKK (KERESKEDELEM ÉS MARKETING)?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. szept. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mit nem èrtesz ebből? Egyik vagy masik? Ez a kerdes. Nyilván valami sajat tapasztalat indokkent.
2018. szept. 17. 06:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Magyarul melyik egyetem tanitja jobban, melyik éri meg inkabb stb..
2018. szept. 17. 06:23
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

ELTE TÁTK fogyatékosbarát, úgyhogy az lesz a neked való. Semmi nem derült ki a kérdésedből, ezerféle dolgot jelenthet ez, amit kiírtál, nem derül ki a viszonyítási alap. Egy jó közgazdász tudja hogy kell kérdéseket feltenni, úgyhogy neked nem ajánlom ezt a szakmát.


Meg abban is segítek, hogy KerMark az GTI, nem TÁTK, ha ezt próbáltad valahogy megfogalmazni.

2018. szept. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
elég unalmas életed lehet, ha ennyi szabad időd van egy jelentéktelen dolgon vitatkozni! Szóval, hogy te is megértsd! Szeretnék felsőoktatásban részt venni, kereskedelem és marketing szakon, viszont nem tudom hogy melyik a jobb egyetem, melyik egyetem adott karán érdemes tanulni, mivel nincs fogalmam róla. Amennyiben erre érdemi választ nem tudsz adni, kérlek menj tovább és vitatkozz mással, ahol a saját betegségedben szenvedő emberek vannak.
2018. szept. 17. 14:39
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Te kezdtél el vitatkozni öcsi, szóval nem egészen értem mire akarsz kilyukadni. Ha nem tudsz megfogalmazni egy kérdést, ráadásul tárgyi tévedéseket vétesz közben, akkor ne várd el legalább, hogy gondolatolvasó módjára kitaláljuk mit szerettél volna kérdezni.
2018. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!