Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Soter-Line szoftverfejlesztő...

Soter-Line szoftverfejlesztő képzés vélemények?

Figyelt kérdés

2018. szept. 25. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pénzkidobás. Komolyabb céget keress, aki állást is ad. A&K Akadémia, Codecool, stb.
2018. szept. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A programozás mérnöki tevékenység, ha nulláról kezdesz akkor egy BSc az alap; ha van más típusú diplomád például mérnök vagy közgazdász, akkor vagy egy BSc mellé vagy MOOC platformokon egy komolyabb certifikáció (Udacity Nanodegree vagy edX MicroMasters).
2018. szept. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akárki akármit kérdez, mindig ugyanezeket az oldalakat javaslod. Értem én, hogy hasznos online tanulni, de azért 1000 dollár pl. egy marketing képzésért a világ másik feléről, majd ad egy papírt, amit itthon nem is ismernek, enyhén szólva túlárazás, nem gondolod? Mégis, akár fejlesztő akar lenni valaki, akár marketinges, ezt mondod, holnap már egy fodrásznak is ezt ajánlod? Miért?
2018. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Programozásra szoktam ajánlani a MOOC platformokat. És ott is főleg specializációra (nem alapképzésnek). Ld fentebb: az első tippem egy alap BSc volt.


Azért ajánlom a Udacity-t, Coursera-t, edX-et, mert nyugaton ezek mennek. Nem gondolom, hogy túl lenne árazva 300 ezer forintért egy 4 hónapos intenzív képzés, amelyet a Szilicium-völgyben is elfogadnak. De ezért ajánlottam egészen olcsó tanfolyamot is, mert lehet tanulni az 1/100-ad részéért is.


Hogy itthon miről hallottak és miről nem, az egy dolog. Amit én látok, hogy gyakorló mérnökök is a udacity-n nyomulnak és kapnak vele munkát (Németországban). Tágítom a világlátást.


Most én is az MIT egyik online kurzusán tanulok. Jobban bízom az MIT curriculumban, könyvekben, tanfolyamban, mint a hazai tanfolyamokban. De ez én vagyok. Mindenki ott tanul, ahol szeretne.

2018. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ui: való igaz, az online marketingre (és csak az online-ra, nem a teljes markeingre!) is szoktam ajánlani az online platformokat. Fura lenne, ha pont online marketinget nem lehetne online tanulni. :)) Nem tudod mi a bajod az ajánlásommal. Csak egy opciót mondtam, nem azt, hogy csak ez van. Megnézed, megismered, ha tetszik, kipróbálod. Ennyi. No offense.
2018. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! METU Jumpra felvételiztem sikeresen, csak nem indítják a képzést, és nézegettem az alternatívákat, ahova még szeptember végén is lehet jelentkezni, aztán feljött ez az 5 hónapos OKJ, de őszintén megmondva annyira nem volt szimpatikus.
2018. szept. 28. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

mi lett a metu jump-al, be is zart?


akkor nem mesz/mentel a soter-ba? engem is erdekelne ez az 5 honapos OKJ...

2018. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan az okát, de telefonban annyit mondtak, hogy a közeljövőben nem indítanak jump-képzést :(
2018. nov. 16. 23:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor érdemes a képzésre jelentkezni, ha már van némi alaptudásod, mert nagyon gyorsan haladnak az anyaggal. Gyakorlatilag 1 év alatt (intenzíven fél év) leadják azt az anyagot, amit egyetemen pár év alatt. Ennek ellenére hasznosabb, gyakorlatiasabb tudást ad, mint az egyetemeken. Az egyetemen max. az ELTE info szakán adnak piacképes tudáshoz közelit. Leginkább otthon kell tanulni, minden nap 2-3 órát.
2018. dec. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!