Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Ady Endre gimnázium Debrece...

Az Ady Endre gimnázium Debrecenben jó suli? Hanyas tanulókat vesznek fel? Dráma tagozatról vélemények?

Figyelt kérdés
2018. szept. 26. 18:37
 1/2 anonim válasza:

Igen jó suli. Nem a legjobb de olyan erős középosztálybeli. Az hogy hányas tanulókat vesznek fel az nem csak attól függ hogy milyenek a jegyeid. Lehet hogy szar tanuló vagy de írtál egy nagyon jó felvételit, vagy fordítva. De nem hiszen hogy ilyen full kitűnőnek kell lenned hogy bekerülj. Mint mondtam nem a legerősebb iskola.

És hát a dráma tagozat... Én nem látom értelmét ha csak nem akarsz színész, énekes stb lenni. És ha jól tudom oda a szóbeli is elég kemény. Viszont ha csak hobbiként érdekelnek az ilyen dolgok akkor nem ajánlom, inkább válassz valami olyat amire később tudsz építkezni, vagy valamit amiben jó vagy.

Nyugodtan írj ha valami kérdésed van a debreceni sulikról:)

2018. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. okt. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!