Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Irodai munkát szeretnék. Ahol...

Irodai munkát szeretnék. Ahol igényesen kell öltözni, irodában dolgozhatok, igényes emberek között. Milyen szakmát kell ehhez tanulni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 20:23
 1/6 anonim válasza:
74%
Szerintem a bankár lenne a legmegfelelőbb ha igényes munkát szeretnél.
2018. szept. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény! Az olyan irodai munka sokkal jobb, ahol úgy öltözöl, ahogy szeretnél. Attól még valaki nem lesz igényes, hogy öltönyt visel. Hordhatod egy darabig, de jól meg fogod utálni. Pózolsz egész nap és nem tudsz magad lenni.
2018. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Erről eszembe jutott a férjem munkahelye. Vezető fejlesztőként dolgozik egy nagy cégnél. Nyáron meghirdettek egy fejlesztői pozíciót. Egyik napra behívták az egyik jelöltet, a férjem is interjúztatta. Később kérdem a férjemtől, hogy na, milyen volt a srác? A férjem: pólóba, rövidgatyába és strandpapucsba jött. Én már akkor tudtam, hogy őt fogjuk felvenni, mert ha el mert így jönni, akkor megvan az a tudása, ami nekünk kell.
2018. szept. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök vagyok, irodában tervezek. Nyáron trikó, rövidnadrág, papucs. És a kutya nem szól meg érte.
2018. szept. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paradicsom31 válasza:

Rendőrségen közalkalmazott vagyok, és marketinges szakmám van. Simán felvettek, és jól is keresek.

Itt nyilván nem lehet rövidnadrágban és trikóban dolgozni. Olyan ruhába kell menni, amiből nincs kint semmid ( feneked, melled).

2018. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%

Diploma. Mindegy, milyen, csak diploma legyen. Akkor már dolgozhatsz irodában, diploma nélkül sajnos nagyon nehéz. Ha nő vagy és bombajó az alakod, akkor elég egy érettségi is, máris mehetsz adminisztrátornak vagy asszisztensnek (nem baj, ha tudsz vakon gépírni, de a jó test az elsődleges). Mondjuk az igényes öltözködés megvan, minden nap jó alaposan megmutathatod, hogy még mindig milyen jól nézel ki.

Ha ez a lehetőség nincs meg, akkor marad a fent említett diploma. Mint írtam, szinte mindegy, milyen, a lényeg csak az, hogy legyen és már mehetsz is valamelyik multihoz betanított Excel-droidnak. Nem baj, ha nem értesz semmihez, majd betanítanak vagy rájössz magadtól.

Arra viszont ne számíts, hogy irodai környezetben igényes emberek vesznek körül. Kétségkívül jobb a helyzet, mint a gyártósor mellett, a böfögés-fingás-szarás-szex színvonalnál magasabb szintű beszélgetések is vannak, de majd rájössz, hogy irodában sem mindig igényes emberek csücsülnek. Sok a felkapaszkodott, műmájer senki, aki egyébként arra lenne leginkább alkalmas, hogy az udvart sepregesse, de összegründolt magának valami fingfűrészelés OKJ-t, sógor-koma-jóbarát pedig csinált neki helyet az irodában, így már azt se tudja, mekkora ásznak higgye magát.

2018. szept. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!