Melyik okj-s tanfolyamot végezzem el?

Figyelt kérdés

Lehetőségem nyílt elvégezni egy tanfolyamot munkaügyi központon keresztül, az egyik lehetőség a targoncás engedély a másik pedig a személy-és vagyonőr, melyik lenne a jobb választás szerintetek? Elhelyezkedés illetve életmódot is figyelembe véve.

Köszönöm a válaszokat előre is!


2018. szept. 28. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:
egyertelmuen a targoncas! sokkal valtozatossabb melo lehet ha ugyes vagy. rossz esetben egy gyarban kell harom muszakoznod, de meg akkor is keresel netto 200-250 ezer korul egy multinal, jobb esetben eltudsz helyezkedni kulfoldon. szemely es vagyonorok halalra unjak magukat. plazakban fel-ala setalgatnak es altalaban havi 180 orat dolgoznak vagy tobbet. sok esetben kell vallalniuk 24 vagy akar 48 orat egy huzamban valami portan es nagyon nincsenek megfizetve
2018. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Első jól mondja.Én is megcsináltam a vagyonőrit,2 évet dolgoztam benne,szerencsére nem boltokban,hanem rendezvényeken,néha portán,de még a 12 óra is nagyon hosszúnak tűnt,főleg ha 1 helyben kellett állni,nagyon megutáltam.Plusz nagyon kevés lóvé. N
2018. szept. 29. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A targoncás
2019. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!