Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a győri...

Mi a véleményetek a győri Széchenyi Egyetem egészségügyi szervező szakjáról?

Figyelt kérdés

Idén vagyok végzős, egyik lehetőségként felmerült bennem ez az irány,viszont nincs ismerősöm aki tudna tapasztalatot mesélni.

Mennyire jó az oktatás,hasznosnak mondható? El lehet vele helyezkedni? Mennyire nehéz teljesíteni?


Előre is köszönöm. :)


18/L



2018. okt. 7. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hali. Én ott tanultam, most végeztem nemrég. Annyit leszögeznék, hogy egy éve megváltoztatták a tantervet, én másképp tanultam, mint a mostani első évesek. Valamint tavaly megszüntették a biztosítás szakirányt, Győrbe csak turizmus van már elvileg.

Vegyesnek mondanám az oktatást. Vannak nagyon érdekes, hasznos órák és szivatósak, de melyik szakon nincsilyen :)

Van benne potenciál, kórházba, magán egészségügyi intézménybe, tb vagy nyugdíj intézménybe, de kis tovább tanulással ki lehet simán szélesíteni ezt a kört.

Viszonlag könnyűnek mondható ez a szak, pl egy mérnöki szakhoz képest, de muszáj jól teljesíteni, mivel sok az olyan tárgy amit csak tavaszi vagy csak őszi félévben indítanak, és könnyű csúszni akár egy évet az egymásra épülő tárgyak miatt.

2018. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!