Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolát szertnék váltani,...

Iskolát szertnék váltani, most év közben lehet?

Figyelt kérdés

Szakgimnáziumba járok most kezdtem az évet, közgazdaságon vagyok de nem nagyon tetszik, ezért azon gondolkoztam hogy át mennék gimnáziumba de minnél előbb. Többszőr is vagyok beteg ami azt jelenti hogy gyakorlati órákról hiányzok ahol hamar össze gyűlnek a százalékok. Ezért is gondoltam arra hogy át kérném magam gimnáziumba de még most valamikor.

Át tudnám magam kérni? Vagy ilynekor mit kell csinálni?

Szüleimmel beszéltem erről a dologról és beleegyeznek hogy iskolát váltsak, csak az a kérdés hogy ezt lehet e év közben?



2018. okt. 11. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet
2018. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, de szakgimiből gimibe csak nagyon jó központival és eredményekkel lehet.
2018. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakgimiből gimibe való átmenetel nem lehetetlen, de ne gondolkodj elit gimikben. A gyengébb gimikbe talán van esélyed.

A szüleid felhívják a kinézett gimnázium titkárságát és érdeklődnek. Ha van náluk hely és hajlandóság akkor átvehetnek akár holnap is. Majd elmondják mi a teendő.

2018. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, pl ha valaki költözik, akkoris válthat iskolát, tehát menetközben,év közben is lehet. Nekem volt két osztálytársam, 9.-ben külön helyekről jöttek kb október végén.
2018. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ja és előtte nem ismerték egymást, tehát tényleg tök máshonnan.
2018. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!