Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Több, mint tíz éve érettségizt...

Több, mint tíz éve érettségiztem estin. Továbbtanulásnál hogy számolják a pontokat? Anno négy tárgyból érettségiztem. Van esély bejutni levelező szakra?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Levelezőre talán van esélyed bekerülni, persze nem a legjobb helyekre, mert ott figyelembe sem fognak venni. Itt ki tudod számítani hány pontod van és az alapján tudsz kalkulálni.

[link]

2010. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eredményektől függ...
2010. jún. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom 5 tárgy kötelező a sikeres érettségihez.
2010. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy számolnak, mint annak, aki most érettségizett.

Csak neked érettséginél ugye jegy van írva, nem %. Ott a jegynek megfelelő legmagasabb %-ot kapod. (Pl 5-ös 100%, 4-es 79%)

Viszont sztem az baj, hogy csak 4 érettségid van. Lehet egyet még le kell tenned hozzá, vagy nem tudom. OKM-nél kérdezd meg:)

2010. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!