Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ingyenes OKJ-s tanfolyamok...

Ingyenes OKJ-s tanfolyamok hol vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi ha volt már ilyen kérdés, nem olvastam az előzményeket.


Valóban ingyen van mindenkinek 2 OKJ-s szakma?


Nekem van 2 diplomám, de most tervezzük a kisbabát és baba mellett szeretnék tanulni.


Amennyiben van ilyen lehetőség akkor hol tudnék tájékozódni?


Ha ez számít egyéni vállalkozó vagyok, nem vagyok és nem is voltam regisztrálva munkanélküliként soha.


Köszi előre is!


2018. okt. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
26 év felett csak estin ingyenes.
2018. okt. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez úgy gondolom nem probléma. Azt nem tudom, hogy így, hogy van végzettségem, ráadásul az egyikért fizettem is, mivel második diplomát nem állta az állam, így van-e még lehetőségem OKJ-s képzésre ingyen, vagy csak térítéssel.
2018. okt. 17. 10:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy van-e végzettséged, vagy cináltál-e fizetősön OKJ-t. 2 ingyenes mindenkinek. Hogy milyenek vannak, azt nem tudom, város függő. Gondolom Pesten 1000 féle van, ált. középsulikban szokták az államilag támogatottakat rendezni
2018. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm :)
2018. okt. 17. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!