Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Metu felvèteli vizsga? Van...

Metu felvèteli vizsga? Van esèlyem bejutni?

Figyelt kérdés
Media design vagy környezetkultùra szakra van esèlyem bejutni ha csak rajzolni tudok ès a portfòliòmban is csak rajzok lesznek? Van itt olyan akit felvettek ìgy?

2018. okt. 17. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem annyira ezeket a szakokat, mert animációs vagyok, de azt tudom, hogy itt is, és a média design szakon is azon az elven vannak, hogy a szoftver tanítható. Ami nekem nagyon szimpatikus. Úgyhogy van esélyed bekerülni. A környezetkultúrát viszont abszolút nem ismerem, nem tudom, hogy ott milyen. Média-Design-ról kifejezetten tudom, hogy esélyt adnak a csak rajzosoknak is. Ettől független én ajánlom, hogy vagy a Photoshopba vagy az Illustratorba nézz bele, ha nem is azért, hogy a portfóliódba bele tedd (ahova nyugodtan mehetnek rajzok), de a felvételi második fordulójában sokkal egyszerűbb dolgod lesz, ha a kreatív feladathoz számítógépet tudsz használni. Azt is lehet egyébként papíron csinálni, csak szerintem nehezebb.
2018. okt. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!