Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek lenne érdemes továbbtanu...

Minek lenne érdemes továbbtanulnom? És mi az ami elvégezhető?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok és váltáson gondolkodom. Mit lenne érdemes humán beállítottsággal tanulnom? A mérnöki, informatikai pálya nem igazán nekem való, matekom 4-es lett ezért a gazdasági vonalban sem vagyok biztos. Szóval mi lenne az a szak amit ebből a helyzetből érdemes lenne elvégezni?

2018. okt. 27. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Azt érdemes, ami érdekel, amivel foglalkozni szeretnél. Piaci értékük leginkább az idegen nyelveknek van.
2018. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

Maradtak akkor a nyelvek. Ha a matekos dolgokhoz nincs érzéked akkor a nyelvtudásra kellene támaszkodnod szerintem.


Habár legalább valami gazdasági képzést jó lenne elvégezned, és ha mellette képzed a nyelvtudásod akkor avval már jók az esélyeid.

2018. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj a nyelvek sem igazán tartoznak az erősségeim közé :/ gazdálkodás és menedzsmenten gondolkodtam de matekos részétől kicsit tartok
2018. okt. 27. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok ismerősöm vágott bele 3-mas matekkal közgáz képzésbe. Biztos kivitelezhető, vagy szeretni fogod, vagy nem. Esetleg még jog vagy pszichológia? Mindkettőnek van számtalan ága.
2018. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy igazad van :D
2018. okt. 28. 00:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás nélkül a pszichológia felejtős. Már első év, első szemináriumára angol cikket és szakirodalmat kellett olvasni.

Egy pszichológia hallgató

2018. okt. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!