Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen indíttatásból lesz...

Milyen indíttatásból lesz valaki urulógus?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annyira tájékozott mindenben amit csinál, de azt ugye mindenki tudja, hogy férfiak alsónemű alatti részeivel (is) foglalkozik.


De miért választja valaki ezt? Olyan jó a fizetés? (Mert Magyarországon ez valahogy nem tudom elképzelni.)


2018. nov. 1. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. érdekli

2. itt volt hely a szakképzésen

3. igen, a férfiak pénisze és húgyhólyagja is fontos, főleg, ha baj van, segíteni pedig fontos


A valódi kérdés az, hogy téged ez miért taszít? Nőgyógyászat nem merült fel benned, hogy az miért lesz bárki is?

2018. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És a proktológus, aki az aranyeredet kezeli? Vagy a fülész, aki benyúl a gennyes füledbe? A fogorvos meg annyi igénytelen szájban turkál, hogy jobb nem is belegondolni. Szerintem az urológus se rosszabb.
2018. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász simán lehet valaki azért is, mert nőket akar "ott" látni, vizsgálni stb.
2018. nov. 1. 14:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollégám (én uron voltam nővér), ő mesélte egyszer, hogy gégész akart lenni. De ugye megyei kórház, a helyek száma véges, nem neki jutott a hely, maradt az uro. De azt mondta, nem is baj, nem tudna mások szájában turkálni. Kegyetlenül röhögtünk, hogy tényleg, most sokkal jobb.
2018. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a nőgyógyászati betegségek, folyások, méhnyakrák stb. szexik?
2018. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
urOlógus.
2018. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#3: Igen, ahogyan azt te elképzeled... Nőgyógyásznak nem azért megy valaki, mert rá van gerjedve a női ajkakra. Urológusnak sem azért mennek, mert a másik farkát akarják markolászni. Lehet, hogy csak szimplán ez az a terület, ami a számára a legjobban megfelel, mert ugye lehetne szívsebész is, csak az sokkal komplikáltabb terület, nagyobb stresszel járnak az operációk, nagyobb a felelősség, nem biztos, hogy az ember be akarja ezt vállalni. Ismerek olyat is, aki onkológus volt eredetileg, mert az volt élete álma, de miután munkába állt és hetente halt meg valaki a szeme láttára rákban, azután inkább lemondott erről, mert lelkileg nem bírta elviselni.
2018. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Urológia nem olyan rossz, mint azt sokan gondolják. Részben manuális szakma, sok a műtét, de ezek viszonylag rövidebbek.


Emellett nem csak a férfi nemi szervekkel hanem a vizeletelválasztó rendszerrel is foglalkozik (vesék és húgyutak morfológiai eltérései)

2018. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de ezek viszonylag rövidebbek.


Főleg egy Bricker...

2018. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!