Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok írni JÓ rajzszakos...

Tudtok írni JÓ rajzszakos gimiket, lehetőleg olyanok akik oda járnak, vagy ismernek olyat aki oda jár? Sűrgős!

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok mint pl. Kisképző,hanem egy normális gimi több tagozattal amiben van rajztagozat. Vagy akár külön rajzos gimiket is írhattok, HA jól tanítják a többi tantárgyat is.(magyar,töri,angol)

2018. nov. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vácon a Madách.
2018. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok😅 és örülnék ha Angyalföldről max 40perc lenne az út a suliba.
2018. nov. 3. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem írtad.
2018. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ebben az esetben lehetséges, hogy jobb ha inkább kiválasztasz egy normál gimnáziumot, aminek megfelelő a színvonala és úgy érzed, hogy rendesen fel tud készíteni az érettségire és a továbbtanulásra (legalábbis gondolom, hogy ezért fontos, hogy jó suli legyen és elegendő hangsúlyt fektessenek a többi tárgyra). Amellett pedig keresel egy szakkört/tanfolyamot/magántanárt, aki segít neked a rajzban. Valamint én tavaly érettségiztem és nem gondolnám, hogy ez változott azóta, szóval szerintem majd neked is lesz rajz, illetve művészettörténet órád. Nálunk fel lehetett venni őket faktnak is és ha kellett a továbbtanuláshoz, akkor a rajz érettségire és alkalmassági vizsgára is felkészítettek. Nyilván azért van különbség egy művészeti suli és egy normál gimi között, de azért azt gondolom, hogy nem veszítesz vele sokat, ha "csak" a szabadidődben foglalkozol a rajzzal.
2018. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kőbányai Szent László Gimiben van rajz tagozat.
2019. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisképző
2021. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!