Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemen/főiskolán...

Melyik egyetemen/főiskolán lehet dietetikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

Mennyire nehéz? Mennyit kell tanulni? Mennyire kell a matek, kémia, fizika( nehézkesen megy) ?

Esetleg tudna nekem valaki segíteni ezzel kapcsolatban?17L


2018. nov. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A felvi.hu-n meg tudod nézni, hogy melyik egyetemeken van.

A Semmelweisen és PTE-n biztosan van.

2018. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A felvi.hu -n megnézheted, hogy melyik felsőoktatási intézményekben van "Ápolás és betegellátás" szak.


Dietetikus és táplálkozási tanácsadó OKJ-s képzés keretében is van.

2018. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem minden "ápolás és betegellátás" szakon van dietetikus.
2018. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt majd a kedves kérdező a felvi.hu -n kikeresi.
2018. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmelweisen Pesten, itt a legmagasabb a ponthatàr. Debrecenben a Népegészségügyi karon(első éves vagyok most itt), illetve Pécsen van dietetikus szak.

Első félév annyira nem húzós, kémiás tárgy most az élelmiszerkémia (nem annyira nehèz, de azèrt tanulni kell), illetve a biostatisztika a számolós picit de az is teljesíthető. Ezen felül van még infó, ápolástan, bioetika, filozófia, fizioterápia, pedagógia, elsősegély, pszichológia, orvosi latin, munka és tűzvédelem, élelmiszer nyersanyag ismeret. A további félévek sokkal nehezebbek lesznek pl bejon a biokémia, anat, belgyógy stb. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!

2018. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De minden városban más a tematika, Pesten sokkal nehezebb, illetve gyakorlat orientáltabb màr az első félévben, de amúgy felvin minden fent van.
2018. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!