Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felnőttként csak magántanárnál...

Felnőttként csak magántanárnál lehet zenét tanulni, vagy lehet járni még zenesuliba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék zenét tanulni. Kicsit nagyképűen hangzik, tudom, de úgy érzem, hogy eltékozolt tehetség van bennem, mert jó a hallásom (ezt tudom), és volt zenetanár a családban. Magamtól megtanultam lejátszani csomó mindent a zongorán. Csak épp sosem taníttattak. Már közelebb vagyok a 30-hoz, mint a húszhoz, de nagyon szeretném bepótolni. Hogy érdemes nekikezdeni?
2018. nov. 12. 14:09
 1/1 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Ének szakra biztos tudsz járni zeneiskolába, itt csak alsó korhatár van: 15-16. életév. Szerintem sétálj be pár zeneiskolába és kérdezz rá. A tanév nemrég kezdődött és sok zenetanárnál van üres hely, nincs elég tanítvány, így bárkit felvennének, lehet hogy olyan hangszerre is be lehet jutni, ahol lenne felső korhatár. Sose késő egyébként elkezdeni, felnőtt korban ráadásul sokkal látványosabb a fejlődés.
2018. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!