Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudnék fejlődni matekból?

Hogy tudnék fejlődni matekból?

Figyelt kérdés
Az iskolámban járok emelt matekra.(Nem spec matek, csak emelt színtű érettségire készít fel.) Az emelt matek érettségi feladatok sajnos nem jelentenek gondot, tehát halálra unom magam az órákon.(12. es vagyok, iskolát már nem érdemes váltani erre a pár hónapra) Ezzel az a baj, hogy én nagyon élvezem a matek feladatok/problémákon törni a fejem, de a kömal feladatokhoz viszont kevés vagyok. Hogy tudnám magamat fejleszteni, hogy a trükkösebb, iskolai “tipus” feladatoktól nehezebbekhez (pl. Oktv, kömal) is hozzá tudjak kezdeni? Honnan szerezhetnék ilyen jellegű tudást?:D

2018. nov. 15. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Tanulmanyozd a korabbi komal feladatok megoldasait. Youtubeon biztos fenn vannak.
2018. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdd el az egyetemi matekot, még előnyben is indulsz, ha felsőoktatásba mész.


Ezeket tudom ajánlani:

easymaths.hu

mateking.hu

2018. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!