Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok ajánlani nekem kéttanny...

Tudtok ajánlani nekem kéttannyelvű gimnáziumokat?

Figyelt kérdés
Megkoszonnem ha valaki segítene, esetleg véleményt is irna, hogy miért

2018. nov. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha bírod a versenyistállókat, akkor veszprémi Lovassy László Gimnázium (német tagozat), szintén német a Pesten a Fővárosi Önkormányzati Kossuth Lajos Gimnázium (szintén német), de Balatonalmádiban is van, az angol.
2018. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább egy megyét írj, kérlek, illetve, hogy milyen nyelvre gondolsz. Hidd el, sokkal hasznosabb válaszokat fogsz kapni.
2018. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol? Milyen nyelv? Angol? Német?

[link]

[link]

2018. nov. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Angol nyelvet szeretnék, és igazából az országban bárhol lehet.

A balatonalmádit néztem az szimpatikus, de mást sajnos nem nagyon találtam

2018. nov. 16. 22:50
 5/5 anonim válasza:
Hát most már nem aktuális, de azért másoknak jól jöhet. Győr-Moson-Sopron megyében Győrben van egyszerre több is, mint például a Krúdy, ahol nem csak angol kéttannyelvű van és ott az Audi Schule, ahol viszont csak német nyelv van.
2020. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!