Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen könyvet ajánlotok...

Milyen könyvet ajánlotok emelt szintű biosz érettségire?

Figyelt kérdés
elsősorban tapasztalatokat várok:) ti melyiket használtátok, vagy vennétek meg, amibe minden benne van mint egy tankönyvben?
2010. jún. 26. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tankönyvként a Mozaikos 10-11-12-es tankönyveket használtam, jól benne van minden. Végig böngésztem a követelmény rendszert is, hogy mi az, ami nincs benne a könyvekben, ezeknek utána néztem. Feladat gyűjteményeket sem árt böngészni.

[link]

Ennek a könyvnek 3 része van, szerintem mind a 3 nagyon hasznos, főleg az esszés.

Illetve böngészgetni még ez is jó:

[link]

Most érettségiztem, remélem segítettem valamit:)

2010. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi:) akkor majd esszéhez nézek vmit. amúgy ezt rendeltem meg remélem jó: [link]

néztem a könyvesboltban is hogy sokmiden van benne, nem egy vékony könyv.

2010. jún. 26. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a panemsulis amit rendeltél, állítólag jó könyv:)

Én még a Szerényi féle könyveket szerettem:) (van egy kétkötetes, meg egy négykötetes is).

Szóbelire pedig: Sebőkné Orosz Katalin: Biológia 3 (esszé típusú feladatok blabla...jó hosszú címe van:D)

2010. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!