Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom milyen tagozatra...

Nem tudom milyen tagozatra menjek. Ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit kezdjek magammal. Szeretem a nyelveket és a humán tantárgyak is közel állnak a szívemhez. A biosz-kémiát is szeretem. Nem tudom milyen tagozatra menjek (gimi). Attól félek, hogy egy biosz tagozaton kevesebb választásom lenne. Amíg egy nyelvi vagy humán tagozatról mehetnék orvosira is. Ti hogy gondoljátok?

2018. nov. 18. 10:10
 1/2 bbmarta ***** válasza:
Szerintem menj humán tagozatra, olyan suliba, ahol a nyelv is erős! Biológia-kémia faktot felvehetsz az utolsó 2 évben, de ezekből a tárgyakból már 9. osztálytól is járhatsz szakkörökre jobb helyeken! Pl. a Berzsenyi (XIII. ker.) humánján kötelező a latin, ami azért jól jön egy orvosira készülőnek, de nem hanyagolják el a reál tárgyakat sem!
2018. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem menj nyelvi tagozatra,hiszen az sose jon rosszul ha jol tudsz beszelni, illetve innen meg barmerre mehetsz.a masik lehetoseg az altalanos,de aztal sokra nem mesz
2018. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!