Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmát kellene választ...

Melyik szakmát kellene választanom érettségi után? (lent)

Figyelt kérdés

Ezek érdekelnének (okj):


-Lakberendező

-Vendéglátásszervező

-Gépgyártástechnológiai technikus

-Fogászati asszisztens


Fontos a fizetés és hogy azért ne legyen túl megterhelő. Nem tudok dönteni, de már nagyon ideje lenne. Vagy ha tudtok valami jót nyugodtan írjátok meg.



2018. nov. 18. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Ingatlanközvetítőt kihagytam.
2018. nov. 18. 12:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi a célod az életben? Ennek rendeld alá a képzést, amit választasz.


Magánjellegű megjegyzések: még nem hallottam olyan fogászati asszisztensről, aki rosszul keresett volna. A gyártástechnológus előtt -ha vállalja a folyamatos képzést/önképzést- lukratív karrier áll. Nem ismerek lakberendezőt, aki a szakmájában dolgozik.

2018. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából ötletem sincs, hogy mit kellene csinálnom. Nem tudom mi tetszene, mi nem.
2018. nov. 18. 19:29
 4/6 A kérdező kommentje:
De döntenem kéne pár hónapon belül.
2018. nov. 18. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:

kettes vagyok


Ha nem tudok dönteni a lehetőségek közül, akkor azt a döntést szoktam meghozni, ami a legnagyobb szabadságfokot biztosítja számomra a későbbiekben.

Ha nem tudok dönteni, azt a lehetőséget választom, amit a legkevésbé utálok.


Iskolapszichológus? Pálayválasztási tanácsadó? Náluk voltál már?

2018. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb 3 hét múlva megyek majd, akkorra adott időpontot.
2018. nov. 21. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!