Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pedagógiai asszisztensként mi...

Pedagógiai asszisztensként mi lenne a feladatom általános iskolában?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a pedagógiai asszisztensi OKJ-s képzést,mert szeretnék általános iskolában dolgozni, viszont nem tudom van-e igény ped.asszisztensekre és mi lenne a feladatuk?

Januárig van időm átjelentkezni gyógypedagógiai asszisztensire, és vacilálok melyiket végezzem el, mert süketekkel, vakokkal, aspergeresekkel szívesen foglalkoznék, viszont az értelmileg súlyosan sérültekkel sajnos nem tudnék érzelmi okok miatt.



2018. nov. 28. 08:49
 1/5 anonim válasza:
Próbáltál már a neten rá keresni? Hátha ott kiadja:)
2018. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam, de nem találtam meg a választ, azért próbálkozom itt.
2018. nov. 28. 09:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Lapozni lehet az oldalt .

2018. nov. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (gyereknél) van pedagógiai asszisztens, és ő például odaül a nehézséggel küszködő gyerekek mellé és segít nekik (az órán). Nagyon hasznos dolog szerintem.
2018. nov. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ, nagyon hasznos volt!

Remélem ilyenkor elfogadják a gyógypedagógiai asszisztensi képesítést is.

2018. nov. 28. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!